moda

Modne czapki na zimę, czyli jak w łatwy i oszczędny sposób wybić się z ciżby

czapka
Author: Ben Babcock
Source: http://www.flickr.com
Czapki bywają obligatoryjnym dodatkiem do naszych strojów, niezależnie od tego, ile mamy wiosen, gdzie jesteśmy zatrudnieni, gdzie mieszkamy i w czym gustujemy. Nosimy je przez cały rok. Te z daszkiem, wyprodukowane z cienkiego materiału, są w sam raz na wakacyjne tropiki, a te ortalionowe będą użyteczne w czasie jesiennych mżawek. Jednak zima jest porą roku, kiedy nakrycia głowy wkładamy najczęściej. Modne czapki na zimę można kupić w centrach handlowych i na placach targowych, a ich wybór jest prawdziwie pokaźny. Najczęściej wybieramy te najprostsze wzory w jednolitych kolorach.

Idź Na ślub w indywidualnym stylu i zrób dobre wrażenie.

Krótka suknia ślubna
Author: DAGNEZ
Source: abcslubu.pl
Panny, które biorą ślub a nie przepadają za schematami powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje z roku na rok mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę na ślub możesz dziś założyć praktycznie cokolwiek, rzecz jasna w ramach dobrego smaku. Przyszłe żony jednakże nie są skazane na wkładanie ciężkich sukien czy długich welonów. Dla naszych babć welon był symbolem czystości.

Nieprzemijający styl militarystyczny

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Styl militarystyczny jest stylem nieskomplikowanym, banalnym do pokazania. Co roku powraca on do świata mody niemniej jednak w coraz to ciekawszych odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi kolorami takimi jak na przykład zieleń w w całym wachlarzu, beże, brązy, szarość czy czerń, a także śmiałymi akcesoriami z ćwiekami.

Co w trendach piszczy? Jesteś na czasie?

moda - magazyny
Source: flickr.com
W dzisiejszych czasach wszyscy chcemy modnie się prezentować. Oczywiście części z nas wychodzi to lepiej a innym gorzej, jednak bawienie się modą może okazać się naprawdę świetną zabawą. Chociaż trzeba mieć na uwadze fakt, że powstało wiele marek, które od długiego czasu są na rynku i warto wybrać ich profesjonalizm. Z tego też powodu najbardziej odpowiednie okażą się dla naszych potomków buty dla dzieci Daniel. Obuwie tej marki są idealnym rozwiązaniem dla każdego smyka.

Co przywdziać na specjalne okazje??

Znaczny wpływ na to, co się nosi w Polsce, mają zwyczaje panujące w krajach zachodnich. Szczególnie mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Stamtąd przykładowo przeniosła się moda na typowe czapki z daszkiem i dużo podobnych dodatków. Na dzień dzisiejszy niezwykle często można zobaczyć na polskich ulicach młodych chłopców z postawioną grzywką i czapką z daszkiem noszoną na czubku głowy. Na modę wielki wpływ mają także produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się popularne osoby.

Problem każdej kobiety, czyli w co się ubrać

Kiedy wybieramy się na jakąś imprezę zazwyczaj stajemy przed kłopotem w co się ubrać. Mężczyźni mają o wiele łatwiej, dobry garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne wydarzenia koszula i dżinsy sprawdzą się doskonale. A panie? No cóż.. Panie mają o wiele więcej możliwości wyboru, więc i dłużej to trwa, same sukienki to temat rzeka.

Wiosenne porządki w ciuchach

kobieta w bluzce
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Poranki są chłodnawe, jednak w ciągu dnia już jest tak ciepło, iż warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co da się jeszcze nosić, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet panowie winni poczynić dokładnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilkę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z grubymi płaszczami, swetrami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem góralskim. I dobrze!

Pages