stylizacja

Wieczorem wybierz smooky eye makijaż, gwarantuje idealny efekt.

Author: School of Make-up
Moda wciąż się zmienia, ale nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ciuchy i takie wizualne schematy, które są w wstanie przetrwać próbę czasu. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, a więc „przydymiony” makijaż oczu. Z jakiego powodu opłaca się na niego postawić?

A może barwna stylizacja imprezowa?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Dawniej karnawałowe imprezy były momentem, w którym zawieszano jakiekolwiek reguły i każdą rzecz można było robić inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Podobnie możesz podejść do imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, kiedy poszukujesz kreacji właściwej dla siebie. Codziennie chodzisz elegancko ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

Pomocne wskazówki ubraniowe

kobieta na zakupach
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Być modnym i gustownym? W jaki sposób to zrobić? W artykule zamieściliśmy kilka porad. Zazwyczaj przy tym najlepiej nie żałować sobie odrobiny pieniędzy na potrzebne ubrania. Trzeba zatroszczyć się od razu o dodatki do ubioru, o gustowne, wymarzone wisiorki pasujące choćby.

Artykuł o damskim stylu

Moda damska, swiąteczne stylizacje
Author: Heppin
Source: Heppin
Główna garderoba każdej pani to wiecznie modne dżinsy. Możemy je nosić wszędzie, do pracy, na zakupy, bądź wieczorne wyjście. Do pracy wystarczy koszula, jeżeli zmienimy ją na dobraną bluzeczkę, narzucimy żakiet i urozmaicimy obuwiem na obcasie, będziemy wyglądać szałowo. Każda pani musi posiadać w szafie kilka sukni, jakie jest w stanie ubrać na wiele okazji. Dobrana sukienka podoła czynić cuda, bowiem umiejętnie zakrywa to czego nie lubimy i akcentuje to, co zaakcentować pragniemy.

Modny mężczyzna

Author: BGN
Przez długie lata w naszej mentalności panowało niezrozumiałe przekonanie, że sposobami ubierania się powinny pałać się jedynie kobiety. Bylejakiego mężczyznę, który zainteresował się tym zajmującym tematem, od razu zarzucano stekiem obraźliwych wyzwisk. Było powszechnie przyjęte, że facet z krwi i kości nie może zwracać większej wagi do swojego ubioru, a jeśli to robi, jest po prostu zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszliwa obelga.

Weselne upięcia

olejek arganowy
Author: Mila
Source: http://lokikoki.pl
Każda panna młoda może prezentować sięwyjątkowo w tak nadzwyczajnym dla niej dniu. Zorganizowanie tak wielkiego wydarzenia może toczyć się przez długi okres. zawarcie związku małżeńskiego jest wyjątkowym przedsięwzięciem i dzięki dobrej organizacji zapada w pamięć na długie lata. Nie ukrywajmy jednak, że najważniejszym pierwiastkiem wesela jest para młoda. aczkolwiek to zwłaszcza wygląd panny młodej ma zwracać uwagę przybyłych gości.

Pages