suknia

Idź Na ślub w indywidualnym stylu i zrób dobre wrażenie.

Krótka suknia ślubna
Author: DAGNEZ
Source: abcslubu.pl
Panny, które biorą ślub a nie przepadają za schematami powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje z roku na rok mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę na ślub możesz dziś założyć praktycznie cokolwiek, rzecz jasna w ramach dobrego smaku. Przyszłe żony jednakże nie są skazane na wkładanie ciężkich sukien czy długich welonów. Dla naszych babć welon był symbolem czystości.

Sukienka? Jaką wytypować?

Modelka na okładce pisma
Author: Tiina L
Source: http://www.flickr.com
Może na wyrost jest określenie, iż kobieta jest trochę jak suknia, ale jest w tym stwierdzeniu trochę prawdy. Suknia jest przeznaczona tylko dla kobiet, mężczyźni, to prawda mogą też tak chodzić, lecz daleko im będzie do prezencji kobiety.

W jaką biżuterię ślubną opłaca się inwestować

ślub
Author: sbamueller
Source: http://www.flickr.com
Mało kto dziś przywiązuje małą wagę do uroczystości wesela albo ślubu. Własny ślub to bowiem czas nadzwyczaj kluczowy w życiu, do którego trzeba się wcześniej jak najlepiej przygotować. Wybór odpowiedniej sukni ślubnej nie bywa zwyczajowo sprawą prostą, trzeba jednak pamiętać, że konkretna suknia nie wystarczy. Potrzeba dobrać do niej dane inne elementy, takie jak choćby biżuteria ślubna.