ciuchy

Artykuły na temat trendów to masa weny

moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Fashion dla niektórych oznacza jedynie tyle, że w marketach regularnie pojawia się nowy styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych trendy są czymś dużo bardziej istotnym. Duża liczba osób podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, w dodatku takiej, którą da się stosować na co dzień. Nie są to abstrakcyjne malunki czy dziwne konstrukcje artystyczne. Moda to coś konkretnego, co da się włożyć i zachwycić przyjaciół a także nieznajomych, którzy będą mieli szczęście zobaczyć Cię na ulicy.

Z jakiego powodu warto postawić styl wojskowy?

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Militarne inspiracje są obecne w modzie od dawna. Wielu kobietom ten styl przypadł mocno do gustu. Z jakiego powodu dobrze jest wybrać stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, że styl wojskowy podkreśla indywidualizm a także temperament. Dołącz do własnej kreacji dodatki militarne, a Twój strój natychmiast nabierze unikalnego uroku. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie czy też podkreślić własny charakter. Militaria są kojarzone z twardymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Wręcz przeciwnie, doskonale wyróżni Cię na tle tłumu oraz uwydatni Twoją niepowtarzalność.

Wyjeżdżamy na wakacje. Co powinno się spakować?

Moda damska w stylu grunge
Author: House
Source: House
Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wypad. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wypad opłacony, ale ciągle puste bagaże podróżne oznajmiają, że przed nami trudny, ważny obowiązek – pakowanie. Co z sobą zabrać, żeby wypad był korzystny? Ogólnikowo odpowiedź na to pytanie dla każdego może oznaczać coś wyjątkowego, jednak są oczywiste przedmioty, które zabrać po prostu musimy. Jasne ubrania.

Nowoczesna bielizna termoaktywna

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Bielizna termoaktywna początkowo używana była w zgodzie z przeznaczeniem czyli jako specjalistyczna odzież sportowa lub też dla służb mundurowych. Z czasem jej funkcje wzrosły bardzo. Głównym tego powodem jest to, iż jest ona niezwykle wygodna w używaniu także codziennym.

Jej cechy zapewniają wygodę a jest to przecież niezwykle istotne jeśli chodzi o takie ubrania ubraniach jak np. bokserki termoaktywne - bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

Moda na sklepy typu lumpex

Wieszaki na ubrania
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz być niezwykła, pragniesz ubierać się tak jak ci pasuje, ale popularne sklepy oferują jedynie skrojone dla wymagań większości ubrania? Boisz się wyglądać jak każda osoba, nie chcesz być jak osoba z katalogu. Zdajesz sobie sprawę, czego powinnaś oczekiwać, gdy wybierzesz się do popularnego sklepu z ubraniami, a co jak pragniesz znaleźć swój styl?

Moda damska wczoraj i dziś

moda damska
Author: MOHITO
Source: MOHITO
W dzisiejszych czasach panie nawet mimochodem są bombardowane informacjami o modzie. Nie trzeba szukać stylistki, nie trzeba chodzić do szkoły, gdzie prowadzone są zajęcia z materiałoznawstwa czy historii ubioru, wystarczy włączyć jakikolwiek program w TV. Ostatnio również w porannych programach poruszane są tematy związane z modą kobiecą.

Bądź modna tej wiosny i wybierz swój płaszczyk.

Nim lato na stale zagości w naszej szafie musimy uporać się z nadciągająca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej przyjściem poupychajmy w ciemny kąt ciężkie ubrania i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Pages