spinki

Ciężkie, lecz interesujące zagadnienie: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną troszkę kontrowersyjna tematyka - biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna niebezpieczeństw. Wielu panów po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (wszakże prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zakłopotanie. Ci z nich którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpliwości ma miejsce w naszym społeczeństwie.

W jaki sposób zadbać o swoje włosy?

Author: mikebaird
Uogólniając, panowie raczej nie przywiązują dużej uwagi odnośnie swoich włosów. Oczywiście statystyczny Nowak nie zapomina o regularnym myciu włosów, ale trudno rzec, że faceci należą do takiego gatunku, który spędza wiele czasu na pielęgnowaniu włosów. I to jest tak naprawdę jedna z większych różnic pomiędzy kobietami, a płcią brzydką. Bo w końcu ciężko trafić na taką kobietę, która najzupełniej deprecjonuje znaczeniu wyglądu swoich włosów. Choć naturalnie to tylko mała generalizacja - znajdą się ci mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnowaniu włosów...

Weselne upięcia

olejek arganowy
Author: Mila
Source: http://lokikoki.pl
Każda panna młoda może prezentować sięwyjątkowo w tak nadzwyczajnym dla niej dniu. Zorganizowanie tak wielkiego wydarzenia może toczyć się przez długi okres. zawarcie związku małżeńskiego jest wyjątkowym przedsięwzięciem i dzięki dobrej organizacji zapada w pamięć na długie lata. Nie ukrywajmy jednak, że najważniejszym pierwiastkiem wesela jest para młoda. aczkolwiek to zwłaszcza wygląd panny młodej ma zwracać uwagę przybyłych gości.