blog

Komu warto prowadzić artykuły o tematyce weselno-ślubnej?

sesja zdjęciowa
Author: Clare Hocter
Source: http://www.flickr.com
Pisanie bloga miewa zróżnicowane motywacje. Wiele osób zakłada teksty tylko dlatego, że zwyczajnie interesuje się wybraną kwestią i chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Kolejni internauci tworzą blogi w celach czysto zarobkowych. Jeśli mianowicie uda się zdobyć nieco popularności, niebawem zgłaszają się twórcy reklam i można na tego rodzaju przedsięwzięciu dorobić sporo do wypłaty. Jeszcze inny typ, to blogi tworzone jako forma marketingu witryny i firmy.

Blogi o modzie

Kilka lat temu w Polsce zaczęły pojawiać blogi szafiarek. To na nich każdy może oglądać modę zupełnie ekstrawagancką, nie mieszczącą się w regułach, ale także proste stroje prosto z sieciowych sklepów. Dzisiaj wiele blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Blogerki modowe

szafa
Author: Juicy Marketing Sp.J.
Source: Juicy Marketing Sp.J.
Moda to kłopotliwy świat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Oczywiście da się starać oglądać ludzi na chodnikach i z lekkim opóźnieniem starać się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na godnym i modnym prezencji i chce, by to pozostali kopiowali od niego, a nie odwrotnie, trzeba uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi autorów mody – to oni, do spółki z nieuświadomioną odpowiedzą ludzi na ich pomysły, kreują modę, taką przez duże M.