makijaż

Wieczorem wybierz smooky eye makijaż, gwarantuje idealny efekt.

Author: School of Make-up
Moda wciąż się zmienia, ale nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ciuchy i takie wizualne schematy, które są w wstanie przetrwać próbę czasu. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, a więc „przydymiony” makijaż oczu. Z jakiego powodu opłaca się na niego postawić?

A może barwna stylizacja imprezowa?

make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Dawniej karnawałowe imprezy były momentem, w którym zawieszano jakiekolwiek reguły i każdą rzecz można było robić inaczej aniżeli robi się to na co dzień. Podobnie możesz podejść do imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, kiedy poszukujesz kreacji właściwej dla siebie. Codziennie chodzisz elegancko ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

Chcesz wykonać zabiegi polepszające wygląd oraz upiększające?

fryzjer
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Twoja twarz wymaga dokładnego oczyszczenia? Chciałabyś wykonać dla siebie dokonały makijaż? A może chciałabyś wydepilować okolice bikini? Aby odbyć tego typu zabiegi upiększające i relaksujące, warto odwiedzić salon kosmetyczny, Białystok to miejsce, gdzie bez wątpienia znajdziesz odpowiedni gabinet.

Włos się mnoży na głowie

pani w długich włosach
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Czas rozpocząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę prosimy błękit, róż oraz czerwień. Główne role powierzono szminkom i cieniom do powiek. Mocnych wrażeń dostarczą nam energetyczne odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń świeżych perfum. Ta wiosna będzie należała do nas!

Najchętniej stosowane rodzaje kosmetyków w Polsce

Tak samo jak kobiety z całego świata, również Polki stosują wiele rozmaitych środków. Ich rodzaj zależy od wymagań cery oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą stosują dużą ilość preparatów kosmetycznych, dużo z nich ogranicza środki do makijażu stawiając na naturalny wygląd.

Jakie odżywki musi posiadać w swojej kosmetyczce każda kobieta?

kosmetyki
Author: ORGANIC THERAPY
Zawartość damskiej kosmetyczki w dużej mierze zależy od typu cery, ilości czasu spędzonego na pielęgnacji, a także indywidualnych oczekiwań oraz preferencji. Aczkolwiek bez względu na to, czy malujemy się codziennie, czy jedynie od czasu do czasu, powinniśmy pamiętać o głównych specyfikach, które pozwolą nam właściwie zadbać o nasz wygląd każdego dnia.

Nowoczesne kosmetyki pozwalają na przetrwanie piękna nawet w na stare lata

Author: nuriaflyaway
Większość mężczyzn obecnie uważa, że panie używają za dużo makijażu. Rzecz idzie tu o takich zauważalnych elementach makijażu, jak na przykład zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, panie zwykle nie pamiętają, że największe piękno polega na naturalności. Powodem takiego zjawiska jest to, że teraz większość zdjęć celebrytek jest poprawiana w Photoshopie.

Pages