styl

Krzesła z baroku w modnym mieszkaniu i stylowej aranżacji?

Meble z kolekcji Decorattex
Author: OPUS-M Sp. z o.o.
Source: OPUS-M Sp. z o.o.
Co oznacza dobry styl? W każdej epoce jest to coś całkowicie innego. Aktualnie na miano modnego wciąż zasługuje elegancki minimalizm. Stawia przede wszystkim na prostotę. Kształty są ważne, ale zachwycają w pierwszej kolejności prostotą aniżeli bogactwem. Tak na dobrą sprawę przesadna ilość dekoracji jest dziś zestawiana przede wszystkim z kiczem. Pozłacane zdobienia w dużych ilościach mogą przytłaczać i pasują jedynie czasem do stylu wiejskiego.

Być jak Tony Hawk

skatepark
Author: Dustin O'Donnell Design
Source: http://www.flickr.com
Mamo, tato jestem skatem!
Konsternacja. Jak powiedzieć o tym babci? Spokojnie. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To po prostu młody człowiek, lubiący deskorolki, rowery czy rolki. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej powszechna wśród młodych ludzi. Ludzie pozytywnie nastawieni do świata, nie wyznający żadnej ideologii. Dla tych ludzi najważniejsza jest doskonała zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz bardziej wyszukanych i trudniejszych trików.

Stwórz swoja idealną kolekcję stylistyczną

stylizacja na randkę
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Wygląd ma dzisiaj faktycznie dosyć duże znaczenie. Tworzy się go nie tylko dzięki stosownie dopasowanej fryzurze bądź makijażowi i dbałości o smukłą sylwetkę. Spore znaczenie ma również sposób ubierania się - osobisty styl, który będzie kojarzony z daną osobą. Moda dyktuje obecnie trendy na całym świecie i wiele osób stara się dostosować do jej oczekiwań. Jak w takim razie wykreować odpowiednią garderobę? W jaki sposób dobierać ubrania, żeby mieć pewność, że będą one tworzyły atrakcyjną całość?

Najpiękniejsze ubrania kobiece na chłodną pogodę

płaszcz damski
Author: CHRISTOPHER MACSURAK
Source: http://www.flickr.com
Z pozoru wydaje się chyba, że zima nie jest raczej zbyt dobrym okresem dla fanów faktycznie ciekawego ubierania się. W końcu z racji bardzo niskich temperatur musimy wtedy okrywać się ubraniami wierzchnimi, które zazwyczaj nie mogą się prezentować szczególnie atrakcyjnie.

Świat mody to dosyć trudny motyw

Pozująca modelka
Author: Rob
Source: http://www.flickr.com
Kim jest modna pani? W jaki sposób można ją zdefiniować? Czy jest to persona, która goni za nowinkami mody czy wręcz przeciwnie, posiada własny styl i nie przejmuje się zdaniem innych. Ciężko powiedzieć, bo tym samym już wybiegamy dalej i z definicji stylu przenosimy się do kategorii odwagi…

Spodnie kobiece? Które wybrać?

Kobiety w spodniach
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Jednym z największych emancypacyjnych osiągnięć jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Tak, podobno taki mały niuans, ale pomyślmy, jakby to było, jakbyśmy były zmuszane do zakładania spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak panowie, ubrać spodnie.

Czy da się szybko skompletować garderobę na czas zimy

zima
Author: Midland
Source: Midland
Rękawiczka rękawiczce nierówna. Nawet dawniej, gdy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez zamożnego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie również mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Na przykład na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Pages