Coś dla Panów

Zaznaczyć swoje „ja” nie jest wcale tak trudno. Potrzebny jest właściwy pomysł i troszkę odwagi

mężczyzna w koszulce
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Jak najlepiej pokazać siebie, jak sprawić, by inni dostrzegli nasze prawdziwe podejście do życia? Chybanajskuteczniejszym sposobem jest głośne wyrażanie tego o czym myślimy. Tylko, czy zawsze się to sprawdza?
Tags: 

Ciężkie, lecz interesujące zagadnienie: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną troszkę kontrowersyjna tematyka - biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna niebezpieczeństw. Wielu panów po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (wszakże prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zakłopotanie. Ci z nich którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpliwości ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Czemu warto nabyć ubrania markowe?

dżinsy marki Levis
Author: Michael Carian
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ubrania mają dosyć duże znaczenie. Pozwalają nie tylko osłonić ciało, ale są także wyrazem stylu, jak również przekonań. Dodatkowo, ubrania świadczą w ogromnej mierze o zajmowanej pozycji w społeczeństwie. Wiele mówi się o towarach markowych. Czy warto jest faktycznie w nie inwestować? Czy ich cena jest adekwatna? Oczywiście tak, firmy takie najczęściej bowiem gwarantują, że ubrania, jakie są przez nie projektowane i szyte są najlepszej jakości. Przykładem może być chociażby firma Levis, której najważniejszym produktem są popularne na całym świecie jeansy, nie tylko znakomicie skrojone, ale wykonane z najlepszej jakości materiału.

Jeśli jesteś dziewczyną, stanowczo doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce Twój mąż nie lubi chodzić na zakupy

jeansy
Author: Erich Ferdinand
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś dziewczyną, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielce Twój mąż nie lubi chodzić na zakupy. Jeżeli spotkałaś chłopaka, który posłusznie chodzi za Tobą po sklepach, wtedy zdecydowanie możesz mówić o niesamowitym szczęściu. Najczęściej jednak trafiamy na facetów, którzy nie przepadają za chodzeniem po sklepach i którzy uważają, że jedna koszula stanowczo wystarczy im na kolejne kilka lat życia. Jeżeli zastanawiasz się, jak w takim wypadku odpowiednio ubrać swojego faceta, który nie chce się z Tobą wybrać do sklepu, wówczas zdecydowanie powinnaś myśleć bardziej perspektywicznie.

Coś na prezent oryginalnego i zaskakującego? Poszukujesz takiej rzeczy, zastanawiasz się co zakupić? Oto fajna oferta!

koszulki z nadrukami
Author: antony_mayfield
Source: http://www.flickr.com
Poznajesz ten kłopot? Chcesz kogoś obdarować czymś interesującym, nie ważne czy są to urodziny, imieniny czy inna ważna okazja, lecz nie masz pomysłu jaki kupić prezent. Główkujesz, myślisz o zainteresowaniach osoby obdarowywanej, starasz się sprawdzić co ów osoba otrzymała w poprzednich latach. I ciągle nic, zupełnie nie wiesz, co możesz nabyć. A nie chcesz w sumie być nudny lub zakupić coś, co już mają w planach Twoi koledzy. No cóż, w takim momencie przychodzi czas na coś unikatowego o oryginalnego.

Być jak Tony Hawk

skatepark
Author: Dustin O'Donnell Design
Source: http://www.flickr.com
Mamo, tato jestem skatem!
Konsternacja. Jak powiedzieć o tym babci? Spokojnie. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To po prostu młody człowiek, lubiący deskorolki, rowery czy rolki. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej powszechna wśród młodych ludzi. Ludzie pozytywnie nastawieni do świata, nie wyznający żadnej ideologii. Dla tych ludzi najważniejsza jest doskonała zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz bardziej wyszukanych i trudniejszych trików.

Nieprzemijający styl militarystyczny

moro
Source: http://www.sxc.hu/
Styl militarystyczny jest stylem nieskomplikowanym, banalnym do pokazania. Co roku powraca on do świata mody niemniej jednak w coraz to ciekawszych odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi kolorami takimi jak na przykład zieleń w w całym wachlarzu, beże, brązy, szarość czy czerń, a także śmiałymi akcesoriami z ćwiekami.

Pages