Jak dbać o urodę - porady

Komu warto prowadzić artykuły o tematyce weselno-ślubnej?

sesja zdjęciowa
Author: Clare Hocter
Source: http://www.flickr.com
Pisanie bloga miewa zróżnicowane motywacje. Wiele osób zakłada teksty tylko dlatego, że zwyczajnie interesuje się wybraną kwestią i chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Kolejni internauci tworzą blogi w celach czysto zarobkowych. Jeśli mianowicie uda się zdobyć nieco popularności, niebawem zgłaszają się twórcy reklam i można na tego rodzaju przedsięwzięciu dorobić sporo do wypłaty. Jeszcze inny typ, to blogi tworzone jako forma marketingu witryny i firmy.

Wieczorem wybierz smooky eye makijaż, gwarantuje idealny efekt.

Author: School of Make-up
Moda wciąż się zmienia, ale nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ciuchy i takie wizualne schematy, które są w wstanie przetrwać próbę czasu. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, a więc „przydymiony” makijaż oczu. Z jakiego powodu opłaca się na niego postawić?

Idź Na ślub w indywidualnym stylu i zrób dobre wrażenie.

Krótka suknia ślubna
Author: DAGNEZ
Source: abcslubu.pl
Panny, które biorą ślub a nie przepadają za schematami powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje z roku na rok mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę na ślub możesz dziś założyć praktycznie cokolwiek, rzecz jasna w ramach dobrego smaku. Przyszłe żony jednakże nie są skazane na wkładanie ciężkich sukien czy długich welonów. Dla naszych babć welon był symbolem czystości.

Radość z życia w stylu EKO czyli kilka słów o kosmetykach ekologicznych

Półka z kosmetykami do włosów
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Spora część osób niesłusznie sądzi, że kosmetyki ekologiczne nie zapewniają tak dobrych efektów jak kosmetyki z dodatkiem chemii. Owe przeświadczenie jest jedynie skutkiem naszego niedoinformowania. Nie wszyscy wiemy, że szampon do włosów który mocno się pieni - jest skutkiem zastosowania sztucznych substancji pieniących, które nie mają wpływu na samo działanie szamponu. Piana jest wyłącznie uroczym, miłym dodatkiem mającym przyciągnąć potencjalnego klienta. Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała, nie mają w swojej zawartości parabenów ani konserwantów. Obcujemy z czysta naturą. Stosowanie ich będzie więc łączyło przyjemne z pożytecznym.

Jak najodpowiedniej należy dbać o piękno swoich włosów?

Piękne i zdrowe włosy
Author: Fotolia.com
Source: Fotolia.com
Włosy muszą być ładne - bądź co bądź w wielu przypadkach nie jesteśmy usatysfakcjonowani z prezencji swojego nosa albo wzrostu, lecz kiedy w grę akurat wchodzą włosy to trudno przyjąć do informacji, że w zupełności olewamy mocno istotne ich znaczenie.

Bielizna dla kobiet oraz mężczyzn

Krisline - koszulka
Source: Jagna.pl
Chociaż świadomość w tej kwestii się zmienia, wiele pań w Polsce nadal nosi nieodpowiednio dopasowaną bieliznę. Biustonosze z za dużym obwodem przesuwające się na plecach, za małe miseczki, wżynające się w ciało figi - to nadal codzienność. A przecież nie potrzeba wiele, żeby nosić piękną i pasującą bieliznę.

Pages